Boonuslaen kuni 5000 eurot.

Tagasimaksete kogusumma 5001 eurot. Periood 30 päeva

Krediidi kulukuse määr on 26,85%-50,80% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 50,80 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2452,75 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 41.7925 %. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esimene väljamakse tasuta, tasu rakendub alates teisest ülekandest Laenulimiidi kontolt oma arveldusarvele, 3% väljavõetavast summast. Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Mis on boonuslaen?

Boonuslaen on samalaadne laenutoode nagu krediidikonto, laenulimiit või krediidilimiit. Sul on kindlaks määratud maksimaalne limiit, mille piires saad väljamakseid teha. Boonuslaenuga maksad päevaintressi vaid kasutatud summalt. Oletame, et Sinu maksimaalne limiit on 4000 eurot, kuid Sa oled kasutusele võtnud sellest 300 eurot. Päevaintressi arvutatakse sel juhul 300 euro pealt. Kasutatud summa tagasimaksmisel on erinevaid võimalusi – maksa kogu summa tagasi, pool korraga või maksa igakuiseid minimaalseid osamakseid. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud summalt koos intressidega, kuid mitte vähem kui 10 eurot. Boonuslaenu päevaintress on 0,1318%. Tagasimakstud summa saab igal ajal uuesti kasutusele võtta. Boonuslaenu ei saa kasutada olemasolevad Ferratum Bank p.l.c. kliendid.

3 lihtsat sammu – raha kontole 15 minutiga

Saada meile laenutaotlus

Vaatame taotluse üle ja saadame kinnituskoodi e-mailile

Peale laenu kinnitamist teeme Sulle ülekande!

Kes saab laenu taotleda?

  • Boonuslaenu saavad kasutada vähemalt 19-aastased eraisikud
  • Sa pead olema alaliselt Eesti elav sissekirjutust omav eraisik
  • Sul peab olema mõne Eestis tegutseva panga arvelduskonto, et saaksime Sulle ülekande teha
  • Kehtivat dokumenti on tarvis isiku tuvastamiseks
  • Sul peab olema rahvastikuregistris kindel aadress
  • Selleks sobivad nii palk, pension, vanemahüvitis või muud toetused. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga. 

Viimased uudised

Sorry, there are errors on the page: