Millal kasutada boonuslaenu?

04.06.2020#Nõuanded

Boonuslaen on paindlik alternatiiv kiirlaenule, mida saab vastavalt vajadusele kasutada korraga terve summa välja võttes või hoopiski osade kaupa kasutada. Kindlasti on pea igaühel meist tulnud ette ootamatuid olukordi, kus raha tagavarad on otsas. Siin saab appi tulla boonuslaen.

Kodutehnika veab alt? Külmkapp ei tööta või pesumasin läks katki? Boonuslaenuga saab ootamatuid kulutusi katta kiirelt ja mugavalt. Boonuslaenu taotlemine võtab aega mõned minutid – täida taotlus kodulehel, identifitseeri ennast ID-kaardi või Mobiil-ID’ga ja meie laenuhaldurid võtavad Sinuga peatselt ühendust. Juhul, kui taotlus on korrektselt täidetud ja avatud maksehäireid ei ole, siis võib oodata makse laekumist juba 15 minuti jooksul.

Boonuslaenu on meie kliendid kasutanud ka auto parandamiseks, lapse klassiekskursiooni tasumiseks, reisimise finantseerimiseks või koolituste eest tasumiseks. Valik on lai!

Boonuslaenuga on esimesed 30 päeva 0% intressiga. Laenates näiteks 500 eurot, saate 30 päeva jooksul tagastada kogu laenusuma koos 1-eurose fikseeritud tasuga. Seega tagasimakstav summa on sellisel juhul 501 eurot.

Boonuslaenu võib võrrelda ka kiirlaenuga – ta on kiirelt kättesaadav, summad ei ole väga suured, taotlemisel ei ole vaja käendajat ega vajadust panti panna oma autot või kinnisvara. Boonuslaenu maksimaalne summa on kuni 1000 eurot uuele kliendile ja kuni 1200 eurot olemasolevale kliendile. Kogu limiiti ei pea korraga kasutama – juhul, kui Sul on hetkel vaja vaid 200 eurot, siis tulekski taotleda 200 eurot. Sellisel juhul arvestatakse päevaintressi kasutusel olevalt summalt ja intressikulu on väiksem. Samuti jääb Sulle raha tagavara boonuslaenu kontole alles, mida saad iga hetk kasutusele võtta.

Taotle boonuslaenu SIIT!

Sorry, there are errors on the page: