Mida peaksid teadma boonuslaenu kohta enne taotlemist?

04.06.2020#Nõuanded

Boonuslaen on suurepärane ja paindlik alternatiiv kiirlaenule! Kas teadsid, et uutele klientidele on boonuslaenule soodne pakkumine? Esimesed 30 päeva on boonuslaenu kasutajatele 0% intress. Kasuta kasvõi 30 päeva nagu tavalist kiirlaenu ja maksad tagasi kogu summa vaid 1-eurose fikseeritud tasuga.

Tahad laenule pikemat perioodi? Kas sellele on lahendus olemas! Nimelt pole meie laenul maksimaalset perioodi kindlaks määratud. Sa saad laenu kasutada nii kaua kui ise soovid – igakuiselt peab tasuma minimaalse osamakse. Minimaalne osamakse on 8% kasutatud summalt koos intressidega, kuid mitte vähem kui 15 eurot.

Boonuslaenuga on hea see, et kliendid saavad iseteeninduskeskkonnast oma laenu limiiti pidevalt jälgida. Makstes osamakseid õigeaegselt tagasi, suurendab see teie maksimaalset limiiti. Isegi kui maksate tagasi kogu kasutusel oleva summa, jääb boonuslaenu konto teile siiski avatuks. Saate boonuslaenu kontole sisse logida ja uuesti oma limiiti kasutada igal ajal. Taotlusi saab saata 24/7, kuid meie klienditeenindus vaatab saabunud taotlused läbi klienditeeninduse tööajal.

Teadmiseks kõigile klientidele. Me ei väljasta boonuslaenu klientidele, kellel on tähtajaline elamisluba. Samuti on vastutustundliku laenamise põhimõtetega vastuolus laenude väljastamine avatud maksehäiretega klientidele. Seega peavad enne boonuslaenu taotlemist olema kõik maksehäired lõpetatud.

Soovid boonuslaenu taotleda? Ava oma konto SIIN! 

Sorry, there are errors on the page: