Boonuslaenu saab taotleda vähemalt 19-aastane Eesti Vabariigis alaliselt elav ning sissekirjutust omav eraisik.

Boonuslaenu taotlemiseks tuleb täita laenutaotlus meie veebilehel.

Selleks on 2 võimalust: 1. Kodulehel on võimalik ennast identifitseerida ID-kaardiga või Mobiil ID-ga kohe peale taotluse tegemist. 2. Pöörduma koos oma isikut tõendava dokumendiga meiega eelnevalt kokku lepitud Omniva postkontorisse.

Kui olete Boonuslaenu uus klient, siis toimige nii: 1) esitage laenutaotlus interneti teel; võimalusel tehke isiku identifitseerimine ID-kaardi või Mobiil-ID abil kohe peale taotluse saatmist; 2) oodake laenuotsust ja kui see on positiivne, siis saabub e-mailile kinnituskood, mis tuleb meie kodulehel sisestada 48 tunni jooksul; 3) Juhul, kui Te ei teinud ID-kaardiga isiku tuvastamist, siis palun pöörduge 14 kalendripäeva jooksul eelnevalt kokku lepitud postkontorisse oma isiku identifitseerimiseks; 4) laenusumma makstakse Teie arveldusarvele peale Teie isiku identifitseerimist.

Ei, boonuslaenu puhul ei ole vaja käendajat.

Laenutaotluse läbivaatamiseks ja meiepoolse otsuse tegemiseks kuluvad vaid mõned minutid. Vastuseid saadame klienditeeninduse tööaegadel. Juhul kui saatsite oma taotluse väljaspool meie tööaega, siis vastuse saadame Teile järgmise päeva hommikul.

Juhul, kui olete uus klient, siis tuleb eelnevalt ennast identifitseerida ja laen kinnitada kinnituskoodita. Juhul, kui olete juba meie püsiklient, siis kuulub laenusumma väljamaksmisele peale positiivse laenuotsuse saamist ilma kinnituskoodita. Laenusumma kantakse üle vaid Teie isiklikule pangaarvele, milline oli näidatud laenutaotluses.

Meie soovitame oodata arve saabumist, kuna sellisel juhul võite kindel olla, et tasutud saab korrektne summa. Juhul, kui Te teete makseid enne arve saabumist, siis seda arvestatakse laenu põhiosa tasumisena ning teie laenujääk väheneb. Laenu põhiosa maksete tegemine enne arve saabumist, ei vabasta teid laenulimiidi miinimum osamakse tasumisest. Enne arve väljastamist tehtud laenu põhiosa maksed kajastuvad järgmisel arvel.

Laen tuleb tagasi maksta arve alusel, mis saadetakse hiljemalt 15 tööpäeva jooksul Teie elukoha aadressile või kui taotlus on tehtud interneti teel, siis taotluses märgitud e-posti aadressile. Kui Te soovite saada arvet mõnele teisele aadressile, siis tuleb Teil sellest koheselt teatada meie e-maili aadressile ferratum@ferratumbank.ee Juhime Teie tähelepanu, et vastavalt lepingutingimustele tuleb laen tagasi maksta Teie enda nimel olevalt pangakontolt.

Viitenumbri leiate arve pealt. Pidage meeles, et igakuiste osamaksete tasumisel viitenumber ei muutu.

Boonuslaenul ei ole konkreetset tähtaega. Boonuslaenu puhul saate ise valida, kas maksate minimaalse osamakse või maksate ettenähtud osamaksest suurema summa. Suurema summa tagasi maksmise puhul lüheneb laenuperiood.

Boonuslaenu ei saa taotleda olemasolevad Ferratum Bank p.l.c. kliendid. Lisaks on Boonulaenu puhul 3% laenu kasutuselevõtu tasu.

Ferratumi poolt väljastatud väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist nii Ferratumist kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, Ferratumi laenutingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Laenulepingute keeleks on eesti keel. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole ( www.tka.riik.ee ). Laenumaksete hilinemise vältimiseks on kasulik meie poole pöörduda, sest: • probleemide ennetamisel on võimalikud tulevikukulutused väiksemad (viivis, lepingutasud, menetlustasud, kohtutäituri tasud jne); • maksekäitumise ajalool on suur mõju tulevastele laenamisvõimalustele.

KONTAKT

Ferratum Bank p.l.c.
ST Business Centre 120,
The Strand, Gzira,
GZR 1027, Malta

LAENU ÜLDTINGIMUSED

KLIENDITEENINDUS

6 652 420
ferratum@ferratumbank.ee

E-R 08.00-20.00
L,P 10.00-18.00

VÕTA ÜHENDUST KLIENDITEENINDUSEGA

6 652 420